Kanał Norpolhaus

Nawigacja

Meble kuchenne

Norpolhaus Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz montażem mebli kuchennych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Kilkuletnie doświadczenie w realizacjach zabudowy kuchennej pozwala nam na odpowiedni dobór materiałów oraz rozwiązań zastosowanych w zabudowie dostosowanych do potrzeb inwestora.

Posiadamy profesjonalne oprogramowanie służące projektowaniu zabudowy uwzględniające zalecenia ergonomii.
W procesie projektowania uwzględniamy preferencje inwestora oraz możliwości zabudowy , które daje dane pomieszczenie.

Nasza współpraca z producentami sprzętu AGD pozwala na odpowiedni dobór urządzeń dopasowany do potrzeb użytkowników zabudowy kuchennej.
Proces projektowania rozpoczyna się od poznania oczekiwań inwestora oraz możliwości zabudowy kuchennej jakie daje pomieszczenie kuchenne.

Ważną sprawą jest wybór stylu kuchni. W przypadku wyboru kuchni klasycznej możliwe jest użycie dodatkowych elementów dekoracyjnych : listw wieńczących , pilastrów. Natomiast jeśli wybór inwestora padnie na styl nowoczesny w trakcie projektowania będziemy dążyć do uzyskania dużych płaskich powierzchni frontów meblowych.
Kolejną istotną decyzją jest wybór materiału, z którego będą wykonane fronty szafek. Wybór między drewnem naturalnym , fornirowaną płytą meblową , lakierowaną płytą MDF a laminowaną płytą MDF wiąże przede wszystkim z wyborem jakości i trwałości.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiednich materiałów, wykonać projekt zabudowy kuchennej , wycenę oraz zamówić i zmontować meble.